Loading...
خدمات و تجهیزات 2019-11-09T15:51:58+03:30
خدمات ما در تکنو صنعت

واحد قالبسازی در دو بخش قالب پلاستیک و قالب دایکاست آماده ارائه خدمات می باشد.

طراحی قالب ها با کمک نیروی متخصص در زمینه کار با نرم افزار پیشرفته انجام می شود. و تمامی جوانب پیش بینی می شوند تا از بروز خطاهای غیر منتظره پیشگیری شود. با این حال، قبل از اجرای قالب، مدل و نمونه ی قالب (پروتوتایپ) توسط دستگاه پرینتر سه بعدی ساخته شده و در حضور مشتری تست و تایید می شود و کوچکترین تغییرات لازم در طرح اعمال می شود تا از دوباره کاری و اشتباهات هزینه بر اجتناب شود.
پس از تایید نهایی طراحی، ساخت قالب با استفاده از تجهیزات پیشرفته سی ان سی انجام می شود. کلیه روند طراحی تا ساخت نهایی قالب طیق برنامه زمان بندی توافق شده انجام می پذیرد.

گروه تکنو صنعت در طراحی انواع قالب های تزریق دایکاست و پلاستیک با مکانیزم های مختلف گیربکسی، کشویی دار ، صفحه پران ، بوش پران ، هات رانر و بسیاری دیگر، تجربه طولانی دارد.
شما می توانید برای سفارش ساخت قالب و یا در یافت مشاوره و طرح شوالات خود از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید و یا فرم تماس با ما یا فرم استعلام قیمت را پر کنید تا کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل کند.

تولید انبوه قطعات پلاستیک و دایکاست تنها با استفاده از قالب های تزریقی انجام می شود که توسط گروه تکنو صنعت طراحی شده اند.
گروه تکنو صنعت کیفیت و استاندارد بالای قالب های خود را تضمین می کند اما بدیهی است که نمی تواند قالب های ساخته شده توسط سایر واحد های صنعتی را تضمین کند. از این رو، به منظور اطمینان صد در صدی از  عملکرد صحیح و نتیجه دهی بی نقص، تزریق پلاستیک و دایکاست تنها توسط قالب های طراحی شده در کارگاه های تکنو صنعت انجام می شود.

واحد ریخته گری آلومینیوم توسط پیشرفته ترین دستگاه های روسی و ایتالیایی تا تناژ ۴۰۰ تن انجام می شود. تزریق محصولات پلاستیک نیز توسط دستگاه NBM انجام می شود که بالاترین کارایی و دقت را در بین دستگاه های مشابه دارد.

استفاده از مواد اولیه و فولاد با کیفیت و به کار گیری از تجهیزات و پروسه های جانبی تکمیلی  برای تولید قطعات حساس از جمله  ماشین تزریق PLC، گازگیری برای مواد مهندسی، میکسر رنگ با مواد و چیلر برودتی، از نقاط قوت این واحد صنعتی است.

شما می توانید برای سفارش تولید قطعات پلاستیک یا آلومینیوم و یا  دریافت مشاوره و طرح سوالات خود از طریق شماره های موجود در سایت با ما در تماس باشید و یا فرم تماس با ما یا فرم استعلام قیمت را پر کنید تا کارشناس ما در اسرع وقت با شما تماس حاصل کند.

تجهیزات اصلی در تکنو صنعت