Loading...
سوالات متداول 2019-11-09T15:14:17+03:30

کارگاه های تکنو صنعت در اصفهان و در شهرک صنعتی امیر کبیر واقع شده اند. در این کارگاه ها عملیات طراحی قالب پلاستیک و دایکاست، ساخت قالب پلاستیک و دایکاست و تولید قطعات پلاستیک و آلومینیوم (تنها تنوسط قالبهای طراحی شده در همین شرکت) انجام می گیرد. برای اطلاع بیشتر در این زمینه، صفحه ی “خدمات و تجهیزات”  را مشاهده کنید.

تکنوصنعت در حال حاضر با تمامی شرکت ها و واحد های صنعتی در سراسر ایران و همچنین خارج از ایران همکاری دارد. بنابراین در هر نقطه ای از ایران یا خارج از ایران که هستید با خیال آسوده می توانید، ساخت قالب خود را به ما بسپارید.

ابتدا لازم است طرح قطعه یا خود قطعه مورد نظر خود را به کارشناس ما تحویل دهید. سپس نقشه ی قالب قطعه توسط طراح ساخته می شود و تغییرات مورد نظر شما و تمامی جزئیات و ریزه کاری های لازم اعمال می شود. قبل از تولید قالب واقعی، نمونه پروتوتایپ قالب با استفاده از پرینتر سه بعدی ساخته می شود تا به تایید صد در صدی مشتری برسد. در نهایت قالب ساخته می شود و در صورت در خواست مشتری، قطعات به تعداد مورد نظر نیز تزریق می شوند.

بله می توانید پیج ما را در اینستاگرام به آدرس … دنبال کنید.  همچنین در صورتی که با پر کردن فرم یا تماس تلفنی راحت نیستید می توانید از طریق شماره ی … به واتساپ یا تلگرام گروه پیام بدهید.

قالب تزریقی قطعه ای از جنس فولاد است که درون آن شکل قطعه ی مورد نظر، تراش خورده است. قالب روی دستگاه تزریق نصب می شود و مواد اولیه وارد دستگاه می شوند و پس از ذوب شدن به داخل قالب تزریق می شوند و تمامی فضاهای خالی را پر می کنند. سپس مواد مذاب به تدریج خنک می شوند و دو طرف قالب از هم باز می شود و با اعمال فشار، قطعه ی مورد نظر از درون قالب خارج می شود. سپس دو طرف قالب مجددا به هم قفل می شوند تا تزریق قطعه بعدی آغاز شود.

نوع طراحی و شکل قطعات، تعداد و اندازه قطعات مورد نیاز شما، کاربری قطعات و نهایتا بودجه ی شما در تصمیم گیری برای انتخاب روش تولید قطعه موثر هستند. برای کسب مشاوره و دریافت اطلاعات بیشتر از طریق فرم تماس، شماره تلفن ها یا واتساپ و تلگرام تکنو صنعت با ما تماس بگیرید.

می توانید با یک تماس با تکن صنعت، شرایط خود را به کارشناس ما اعلام کنید تا در زمینه چگونگی پیشبرد کار شما به شما راهنمایی و مشاوره بدهند. ارائه خدمات مشاوره و راهنمایی در تکنو صنعت کاملا رایگان است و شما با خیال آسوده می توانید تمامی سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید. برای این منظور صفحه ی ” تماس با ما” را مشاهده کنید.

اغلب مواد اولیه، هر کدام کاربری خاص خودشان را دارند. اما اگر هنوز در این باره تصمیم نگرفته یا مطمئن نیستید می توانید از کارشناس ما مشاوره دریافت کنید. در هر حال انتخاب مواد اولیه همیشه با تایید کامل مشتری انجام می گیرد

قالب های بسیار ساده را می توان گاهی ظرف دو هفته تکمیل کرد و از سوی دیگر ساخت قالب های حجیم و بسیار پیچیده بعضا چند ماه زمان می برد. زمان قطعی اعلام شده به شما بعد از بررسی دقیق میزان پیچیدگی و حجم قالب اعلام می شود. پروژ ههای در دست شرکت نیز در زمان بندی پروژه های جدید موثر است.

مهمترین پارامترها، ابعاد قطعه و میزان پیچیدگی ان هستند. سایر موارد موثر عبارتند از جنس قالب، نوع سیستم پران، اینسرتی بودن اجزا، کیفیت سطح، نوع راهگاه، نوع عملیات حرارتی، حفره هایی که نیاز به کشویی دارد، رزوه داخلی و خارجی و تعداد کویتی  (حفره). شما می توانید برای تخمین قیمت قطعه مورد نظر خود با ما تمس بگیرید یا فرم استعلام قیمت را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تا ۲۴ ساعت پس از پر کردن فرم استعلام قیمت، کارشناس ما با شما تماس خواهند گرفت. در صورتی که پس از ۲۴ ساعت تماسی دریافت نکردید، حتما با شماره های موجود رد سایت تماس بگیرید.

فایل هایی که برای ما قابل استفاده هستند عبارتند از : .DFX .STP .CATPORT .DWG .STP .SLDPRT .IPT .PRT در صورتی که برای تبدیل نوع فرمت فایل خود نیز سوالی دارید یا به کمک نیاز دارید، با ما تماس بگیرید.

بله این کار را می توان انجام داد اما در نظر داشته باشید تغییراتی که قابل اعمال هستند بسیار محدودند و اعمال این تغییرات بسیار هزینه بر است. به همین دلیل است که ما در روند تولید در تکنو صنعت همیشه بر بی عیب و نقص بودن نتیجه تاکید داریم.

بله، قطعا. قبل از ساخت قالب واقعی، نمونه ای از نتیجه کار با پرینتر سه بعدی ساخته می شود.

متاسفانه خیر. تکنو صنعت، تولید قطعه را تنها با قالب های ساخته شده در همین واحد انجام می دهد

ما می توانیم قطعاتی با اندازه دوگرم تا ۵۰۰ گرم را تولید کنیم.

سوال دیگری دارید که پاسخ آن را نیافتید؟ ما اینجا هستیم تا به شما پاسخ دهیم