Loading...
درباره ما 2020-02-18T07:23:26+03:30

درباره گروه تکنو صنعت

گروه تکنو صنعت با مدیریت امیر سلیمانی، در سال ۱۳۸۴ فعالیت خود را در شهرک صنعتی امیرکبیر اصفهان با ارائه خدمات طراحی و اسپارک قالب های صنعتی آغاز نمود و  در ادامه با اضافه نمودن دستگاه های به روز فرز و تراش منوال (دستی)،  فرز و تراش سی ان سی، دستگاه های پرینت سه بعدی و همچنین ، به روز رسانی نرم افزارهای پیشرفته تر برای طراحی حرفه ای،  فعالیت های خود در زمینه ساخت قالب پلاستیک و دایکاست را گسترش داد. در نهایت، این شرکت برای تضمین کیفیت محصولات ارائه شده به مشتریان و تکمیل روند ایده تا محصول نهایی، خط تولید خود را با دستگاه های پیشرفته تزریق پلاستیک و دایکاست راه اندازی کرد.

  امروزه تکنوصنعت با داشتن بیش از سیزده سال سابقه کاری مفید و پر فراز و نشیب و با افتخار همکاری با مجربترین و متعهدترین پرسنل به یکی از شناخته شده ترین و فنی ترین واحد های قالبسازی و تولید در ایران تبدیل شده و همکاری خود را نه تنها با شهرهای مختلف در اقصی نقاط ایران بلکه با واحدهای صنعتی خارج از ایران نیز گسترش داده است.

در طی این سالها تکنو صنعت تجربه کار در زمینه های گوناگون از جمله خودرو سازی، لوازم الکتریکی، تجهیزات پزشکی، قطعات لوکس، صنایع ساختمانی، صنایع کشاورزی، لوازم خانگی و وسایل آشپزخانه ، صنایع بسته بندی و مواد غذایی و قالب های صنعت اسباب بازی سازی و دیگر زمینه های متنوع  را داشته و افتخار همکاری با شرکت هایی همچون  ایساکو، ایران خودرو، سایپا ، آرا فن، اگزوز خودرو خراسان، رسول ماشین اصفهان، النجمه امارات و اسنوا  را دارد.

این گروه صنعتی آمادگی طراحی و ساخت انواع قالب های پلاستیک و آلومینیوم را با دقت بالا دارد و مدعی است پروژه شما را از مراحل ابتدایی ایده پردازی تا تولید انبوه قطعه را در دقیقا زمان بندی مشخص و توافق شده انجام داده و در عین حال بالاترین کیفیت را به مشتریان ارائه میدهد.

اصول مهمی که ما در تکنو صنعت به آن به شدت پایبندیم عبارتند از:

  • شنیدن صدای مشتری و تشخیص انتظارات و نیازهای واقعی او برای کسب رضایت در پایان کار
  • طراحی دقیق و بدون نقص برای به حداقل رساندن اشتباهات و دوباره کاری ها
  • تست دقیق قالب قبل از تولید انبوده  قطعه برای جلوگیری از رخدادهای پرهزینه در  روند تولید
  • پاسخگویی به مشتریان در تمام مراحل طراحی و تولید
  •  تعهد و مسئولگرایی در ارائه بالاترین کیفیت
  • تعهد ویژه در تحویل محصول نهایی مطابق با زمان تعیین شده در قرارداد

با ما در تماس باشید

شما میتوانید برای مطرح کردن سوالات، نظرات یا پیشنهادات خود از طریق فرم زیر با ما تماس بگیرید. مسئولین بخش دیجیتال در گروه تکنو صنعت ظرف مدت کمتر از ۲۴ ساعت از طریق ایمیل یا شماره تلفنی که در فرم زیر وارد می کنید، پاسخگوی شما خواهند بود.