انتخاب بهترین شرکت قالب‌سازی و تزریق پلاستیک/دایکاست

مجموعه تکنو صنعت ۰۹۱۳۱۶۹۱۸۰۵ آماده خدمات رسانی به تمامی تولیدکنندگان محترم میباشد..

در ایران ده‌ها شرکت تزریق پلاستیک وجود دارند که همگی مدعی ارائه بهترین خدمات به مشتریان هستند. حتماً شما دچار سردرگمی می‌شوید که به کدام شرکت سفارش کارتان را بدهید. شاید بودجه شما محدود باشد اما درهرصورت شما نمی‌خواهید کیفیت پایینی را تحویل بگیرید. حتی اگر محدودیت بودجه نیز نداشته باشید قطعاً دوست ندارید پول خود را خرج خدماتی در سطح معمولی کنید. در اینجا به چند نکته مهم اشاره خواهیم کرد که توجه به آن به شما کمک می‌کند، بهترین انتخاب را داشته باشید:

ارتباط مؤثر و اختصاص زمان کافی برای گوش دادن به مشتریان

شما باید دقیقاً جزئیات محصول و انتظارات خود را بدانید و شرکت قالب‌سازی نیز باید به‌خوبی به شما گوش کند، برای ارائه مشاوره به شما وقت بگذارد و بتواند انتظارات شما را ارزیابی و برآورده کند.

شاید به نظر کمی پیچیده بیاید اما اولین و مهم‌ترین فاکتور در رسیدن به نتایج مثبت در انتخاب شرکت مناسب برای تزریق پلاستیک خود شما هستید. شما باید دقیقه بدانید که چه انتظاراتی دارید. یعنی دقیقه چه خدماتی میخواهید و محصول مورد نظر شما با ذکر تمامی جزئیات چه خصوصیاتی باید داشته باشد و در نهایت انتظار دارید خدمات مورد  نظر شما به چه شکل به شما ارائه شوند. اگر شما ندانید که چه چیز می‌خواهید، چطور ممکن است که کسی بتواند آن را به شما بدهد؟
اما در قدم بعدی، شرکت طرف مقابل شما نیز وارد این معادله می‌شود چون باید کسی وجود داشته باشد که با دقت به تمام خواسته‌های شما گوش دهد. توجه کنید که آیا مسئولین شرکت با شما برخورد مسئولانه دارند، آیا با صبر و حوصله به صحبت‌های شما گوش می‌دهند؟ آیا تمامی گزینه‌های موجود در روند طراحی تا تولید را برای شما شرح می‌دهند و در مورد مزایا یا معایب هریک از انتخاب‌های شما به شما آگاهی می‌دهند؟ آیا در هنگام صحبت برای شما وقت کافی می‌گزارند و شما از مشاوره‌ای که گرفته‌اید احساس رضایت دارید؟ اگر این‌طور است. مطمئن باشید که برای برآوردن انتظارات خود به‌جای درستی آمده‌اید.

اما گوش به زنگ باشید، کسانی که در مورد خواسته‌های شما هیچ سؤالی نمی‌کنند یا انتخاب‌های شما را مورد ارزیابی قرار نمی‌دهند، مزایا و معایب یا مشکلات احتمالی را عنوان نمی‌کنند و صرفاً در اسرع وقت می‌خواهند پروژه را از شما بگیرند، قطعاً گزینه مناسبی برای انتخاب نیستند.

تجهیزات مورد استفاده و مکانیزم تولید

مطمئن شوید که قالب‌سازی مورد نظر شما تکنولوژی و  تجهیزات لازم برای تولید قالب مورد نظر شما  را دارد. همچنین دستگاه‌های تزریق پلاستیک و یا دایکاست به‌روز هستند و کیفیت قابل قبولی ارائه می‌دهند.  برخی از طراحی‌ها دارای ظرافت‌های خاص و حساسیتی هستند که توسط هر دستگاهی قابل پیاده‌سازی نیستند. برای اطمینان از اینکه جزئیات دقیق محصول قابل پیاده‌سازی هستند می‌توانید از تولیدکننده بخواهید نمونه طراحی‌ها ، قالب‌ها یا محصولات پلاستیک تزریق‌شده خود را به شما ارائه دهد.

ظرفیت خط تولید

مطمئن شوید که خط تولید کارخانه قالب‌سازی، ظرفیت تحویل محصولات شما در زمان مورد نظر شما را دارد.

معمولاً اکثر مشتریان مایلند محصول خود را هر چه سریع‌تر تحویل بگیرند. مشتریان اغلب برای تحویل قالب یا محصول تولیدشده زمان محدودی دارند. اگر می‌خواهید برنامه زمان‌بندی شما تحت هیچ شرایطی به هم نخورد پس باید قبل از عقد قرارداد مطمئن شوید که کارخانه تزریق قالب یا قالب‌سازی مورد نظر شما ظرفیت تولید لازم را دارد. اگر ظرفیت تولید قالب‌سازی و کارخانه تزریق بالا باشد پس به احتمال زیاد قبل از موعد مقرر، خدمات مورد نظر را به شما تحویل می‌دهد.

تنوع خدمات

مطمئن شوید که شرکت قالب‌سازی و تزریق پلاستیک/ دایکاست تمامی خدمات از مشاوره و طراحی تا تولید انبوه قطعه را انجام می‌دهد. تنها در این صورت است که این شرکت می‌تواند محصول بی‌نقص تولید کند و در صورت بروز هر مشکلی مسئولیت کامل را بر عهده گیرد.

تولید قطعات پلاستیک یا آلومینیوم یک روند طولانی است. شما باید در ابتدا طرح و ایده داشته باشید. آن را به‌خوبی ارزیابی فنی و سپس اصلاح کرده و در این موقع کار طراحی دیجیتال طرح شروع می‌شود.، پس از اصلاحات فراوان، باید از قطعه نمونه‌ی پرینت سه بعدی تهیه شود و باز هم  در صورت نیاز طراحی مجدداً اصلاح شود. در نهایت باید قالب تهیه شود و تازه در این مرحله است که کار تزریق پلاستیک یا آلومینیوم آغاز می‌شود. البته بعد از تزریق نیز ممکن است برخی ریزه‌کاری هایی برای تبدیل شدن به محصول نهایی همچنان لازم باشد.

اگر قرار باشد برای هر یک از این مراحل سراغ یک شخص بروید تصور کنید که چقدر روند طراحی تا تولید قطعه طولانی و وقت‌گیر می‌شود و در ضمن در صورت بروز هر مشکلی یک شخص می‌تواند تقصیر را به دیگری نسبت دهد. شما باید شرکتی را پیدا کنید که تمامی خدمات را از صفر تا صد به شما ارائه می‌دهد و زمانی که برای اتمام پروژه به شما وعده می‌دهد، زمان تحویل محصول نهایی باشد و نه زمان انجام تنها بخشی از پروژه.

نکته دوم اینکه، همیشه در نظر داشته باشید که بهتر است شرکتی که کار تزریق پلاستیک یا دایکاست را انجام می‌دهد، همان شرکتی باشد که کار طراحی قالب و قالب‌سازی را برای شما انجام داده است. چون تنها در این صورت است که کارشناسان می‌توانند به‌خوبی ظرافت‌ها و ریزه‌کاری های طراحی را درک کنند و در صورت بروز هر مشکلی اولاً مسئولیت آن را بپذیرند، و دوما آن را برطرف کنند. در صورتی که واحد تزریق پلاستیک، همان طراح یا قالب‌ساز شما نباشد، در صورت بروز هر مشکلی، از بار مسئولیت شانه خالی می‌کند.

شرکت قالب‌سازی تکنو صنعت تمامی خدمات تولید قطعات پلاستیک و آلومینیوم را از طراحی تا تولید نهایی به مشتریان ارائه می‌دهد و بنا به دلایل گفته‌شده، تزریق پلاستیک یا دایکاست را تنها  برای قالب‌های طراحی شه در همین شرکت انجام می‌دهد تا از کیفیت بالای محصول نهایی اطمینان داشته باشد

 

 

تجربه کاری در صنایع گوناگون و کار با مواد اولیه مختلف

باید در نظر داشته باشید که انواع آلومینیوم و پلاستیک‌های مختلف کارایی‌های متفاوتی دارند و بسیار مهم است که با توجه به کارایی قطعه، دقیقه نوع پلاستیک یا آلومینیوم متناسب با آن انتخاب شود. مواد اولیه از لحاظ قدرت و استحکام، شکل‌پذیری در قالب، انعطاف‌پذیری، وزن، چگالی  و میزان استهلاک در حین کار باهم بسیار متفاوت‌اند. بسیار مهم است که شرکت قالب‌سازی و تزریق پلاستیک (یا آلومینیوم) تجربه کافی در تولید قطعات مختلف برای صنایع و کسب‌وکارهای گوناگون را داشته باشد تا بتواند بهترین مشورت را در این زمینه به شما بدهد. . یک کارشناس با تجربه می‌تواند با ارائه مشاوره خوب در این مورد به شما کمک کند، بدون تغییر در قیمت نهایی، هزینه‌های تولید را تا جای ممکن کاهش دهید.

گروه تکنو صنعت با داشتن بیش از چهارده سال تجربه کاری در صنایع مختلف خودروسازی، لوازم خانگی و الکتریکی، لوازم آشپزخانه، برق صنعتی، تجهیزات پزشکی و قطعات تزئینی ، در مورد کار با هریک از مواد اولیه تجربه و مهارت کافی را داشته و می‌توانند کیفیت بالایی به شما ارائه دهند. کارشناسان ما می‌توانند متناسب با طرح شما، بودجه و کارایی که قرار است قطعه شما داشته باشد، در مورد انتخاب بهترین مواد اولیه پیشنهاد مناسبی به شما دهند.

تولید قطعه نمونه قبل از تولید انبوه

طراحی قطعه مهم‌ترین و حساس‌ترین بخش از روند تولید قطعه است که باید با دقت بسیار بالایی انجام شود. اما تجربه نشان داده که حتی دقیق‌ترین  و  (به ظاهر) مطمئن‌ترین طراحی‌ها هم در عمل مشکلاتی دارند و همیشه نیازمند اصلاح هستند. در این صورت تصور کنید که چه سرمایه بزرگی هدر خواهد رفت اگر تعداد زیادی از قطعه‌ای را تولید کنید که عملاً طراحی آن مشکل دارد.
حتماً مطمئن شوید که کارخانه تزریق پلاستیک (یا آلومینیوم) قبل از تولید انبوه قطعه، خدمات پرینت سه بعدی قطعه نمونه را ارائه می‌دهد تا از طراحی بی‌نقص قطعه مطمئن شوید.

شرکت قالب‌سازی تکنو صنعت خدمات پرینت سه بعدی قطعه را برای حصول اطمینان از بی‌نقص بودن طراحی به مشتریان عزیز ارائه می‌دهد. تولید انبوه هر قطعه، تنها پس از تولید قطعه نمونه با پرینت سه بعدی و در دریافت رضایت صد در صدی از مشتریان، آغاز می‌شود.

زمان تحویل پروژه

باید در نظر داشته باشید که زمان تحویل هر پروژه در هر یک از شرکت‌های قالب‌سازی فرق می‌کند. نکته دوم اینکه همه‌ی شرکت‌های قالب‌سازی لزوماً به موعد مقرر شده برای تحویل محصول، پایبند نیستند.  بهتر است قبل بستن قرارداد با یک شرکت قالب‌سازی، مطمئن شوید که این شرکت سابقه خوبی در تحویل کار در موعد مقرر دارد.

شعار ما در شرکت قالب‌سازی تکنو صنعت، تحویل سفارش در کمترین زمان ممکن است. بزرگ‌ترین مزیت این شرکت بر سایر رقبا، خوش‌قولی و ارائه محصول قبل از موعد مقرر  با بهترین کیفیت است. اگر برای کار خود عجله دارید پس همین حالا با ما تماس بگیرید.

اسمبل کردن، بسته‌بندی و تحویل

حتماً به خاطر داشته باشید که از شرکت قالب‌سازی  و تزریق پلاستیک سؤال کنید که بعد از تمام شدن روند تولید محصول، عملیات اسمبل کردن (در صورت لزوم)، بسته‌بندی و ارسال محصول را برای شما انجام می‌دهد یا خیر؟ و آیا زمان‌بندی تحویل، شامل روند بسته‌بندی و ارسال هم می‌شود یا خیر؟ بسیاری از قالب‌سازی‌ها و شرکت‌های تزریق پلاستیک و دایکاست، محصول را به صورت کاملاً خام به شما تحویل می‌دهند ، در حالی که ممکن است شما زمان و هزینه لازم برای اسمبل، بسته‌بندی و حمل و نقل را در پروژه خود لحاظ نکرده باشید.

شرکت قالب‌سازی تکنو صنعت برای قطعاتی که در همین شرکت تولید شده‌اند، خدمات اسمبل کردن و بسته‌بندی را انجام می‌دهد. خدمات حمل و نقل محصولات به تمامی نقاط کشور و همچنین خارج از کشور نیز در این شرکت ارائه می‌شود.

قیمت پیشنهادی قالب‌سازی

قطعاً قیمت پیشنهادی برای شما مهم‌ترین فاکتور است. ما در اینجا قیمت را جزء آخرین نکات آورده‌ایم. چرا؟ چون قیمت نمی‌تواند هرگز معیار خوبی برای سنجش باشد. اگر بودجه شما بسیار محدود است، باید بدانید که انتخاب قالب‌سازی که کمترین پیشنهاد قیمت را می‌دهد همیشه کار درستی نیست چون ممکن است همان داشته‌ی بسیار کم خود را نیز کاملاً از دست بدهید.

از طرفی اگر بودجه شما به قدر کافی زیاد است، لزوماً هر شرکتی که بالاترین قیمت را پیشنهاد می‌دهد ، بهترین خدمات را ارائه نمی‌دهد. توصیه ما این است که ابتدا با فاکتورهای گفته شده در بالا، کارخانه مورد نظر را به‌خوبی بسنجید و سپس در صورتی که واجد شرایط است، می‌توانید از بابت هر قیمت پیشنهادی خیالتان راحت باشد.

در صورتی که شرکت مورد نظر از هر جهت واجد شرایط است اما قیمت پیشنهادی برای شما کمی سنگین است می‌توانید در مورد شرایط پرداخت متفاوت مانند پرداخت قسطی یا بلندمدت از مسئول مالی، درخواست کنید.

[/fusion_text][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]
| 2023-11-25T23:14:19+03:30 فوریه 22nd, 2020|دسته‌بندی نشده|