تفاوت در قیمت قالب تزریق پلاستیک

قالبسازی تکنو صنعت ۰۹۱۳۱۶۹۱۸۰۵ آماده خدمت رسانی در ساخت قالب تزریق پلاستیک و تولید قطعه پلاستیک میباشد.

علت تفاوت قیمت در قالبهای تزریق پلاستیک چیست؟

شاید شما به کارگاههای کوچک یا بزرگ یا شرکتهای قالبسازی مراجعه کردید و قیمت قالب درخواستی خود را با تفاوتهای زیاد گرفتید این مسئله باعث سردرگمی برخی افراد که اتفاقا در امر تولید بسیار مبتدی هستند میشود چاره کار چیست؟

درابتداشما اگر با قالبساز تزیق پلاستیک که یک شخص مطمئن معرفی کرده کار بکنید بهتر است چون تجربه کارکردن و تمامی موارد اعم ازنحوه پرداخت زمان تحویل و غیره را شخص قبلی شما درمواجه با قالبساز تزریق پلاستیک دارد. اگر در این زمینه اشنایی ندارید میتوانید از افرادی که به شما بهتر مشاوره میدهند استفاده کنید این افراد عمدتا قالبسازتزریق پلاستیک دارای سایت و جواز کسب از اتحادیه رسمی کشور هستند.اگر قالبساز تزریق پلاستیک سایت خوب داشت ولی دارای مجوز فعالیت نبود احتمالا شما درگیر یک دلال شدید که صرفا درمورد طراحی سایت تخصص دارد نه در زمینه ساخحت قالب تزریق پلاستیک..ولی اگر شخصی پیدا کردید که دارای مجوز فعالیت در ساخت و تولید هست ولی سایت آنچنانی ندارد بیشتر قابل اطمینان هست..

قرارداد از اهمیت بالایی برخوردار است.

فرض کنید شما یک قالبساز تزریق پلاستیک پیدا کردید و دارای مجوز فعالیت در ساخت قالب تزریق پلاستیک نیز بود ولی با شما قرارداد نمینویسد به او شک کنید.متاسفانه افراد سودجو با یک کپی از یک جواز فعالیت در ساخت قالبهای تزریق پلاستیک از شما پیش پرداخت گرفته اما هیچ قالب تزریق پلاستیک به شما تحویل نمیدهد.بنابراین حتما قرارداد بنویسید و قرارداد را دردو نسخه تنظیم کنید و حتما به این نکته توجه داشته باشید که پیمانکار همان مدیریت مجموعه و صاحب جواز فعالیت در امر قالبسازی تزریق پلاستیک باشد..

آیا همه قالبسازهای تزریق پلاستیک با تجربه و متعهد هستند؟

در جواب این سوال باید خدمت شما عرض کنم که اصلا اینطور نیست شاید یه قالبساز قالب تزریق پلاستیک با دستگاه مستعمل و منوال بتواند قالب تزریق پلاستیکی بسازد که حتی شخص دیگری با پپیشرفته ترین دستگاهها قابلیت ساخت ان قالب تزریق پلاستیک را نداشته باشید..مسلما که تجهیزات پیشرفته نقش بسزایی دارد اما کار اصلی به دست قالبساز تزریق پلاستیک است بخصوص در موقع طراحی قالب تزریق پلاستیک که از ساده ترین و کارآمدترین روش استفاده شود..

مرجعی برای تحقیق

بهترین مرجع برای تحقیق اتحادیه و اصناف میباشد اگر شما به این مرجع مراجعه کنید و درمورد شخص یا شرکت مورد نظر تحقیق کنید ودر حقیقت استعلام بگیرید یک اطمینان خاطر نسبی به دست می آورید..

کدام قالبساز تزریق را انتخاب کنم؟

در کل به قالبساز تزریق پلاستیکی اعتماد کنید که نسبت به بقیه قالبسازان قیمت تعادلی پیشنهاد بدهد هیچگاه به قالبسازان با قیمت پایین اعتماد نکنید برای این امر میتوانید از یک فروشنده فولاد قیمت فولاد را بگیرید ودر وزن قالب خودتان ضرب کنید بدین صورت با یک ضریب خطای کم حدود قیمت مصالح قالب تزریق پلاستیک شما به دست می اید بعضا افراد سودجو و بی تجربه قیمتی نزدیک به آن قیمت قالب تزریق پلاستیک که شما به دست آورده اید ارائه میدهند.. یعنی با یک حساب سرانگشتی شما متوجه میشوید که قالبساز تزریق پلاستیک هیچ دستمزدی برای خود درنظر نگرفته البته در جریان باشید فقط قیمت فولاد نیست قیمت آهن دستمزد بلوکه کاری دستمزد سی ان سی و مصالح دیگر به مانند پران میل و بوش راهنما و …در قیمت قالب تزریق پلاستیک تاثیر گذار است این روش صرفا یک مبلغ حدودی از کلیت قالب تزریق پلاستیک به شما میدهد.

نتیجه گیری

درکل قرارداد.جواز قالبسازی تزریق پلاستیک . قیمت تعادلی ارائه شده توسط قالبساز تزریق پلاستیک . انعقاد قرارداد .

تحقیق در مورد قیمت حدودی . استفاده از قالبسازهای خوشنام شماو به هدف مورد نظرتان نزدیک تر میکند.

| 2023-11-14T15:02:35+03:30 نوامبر 14th, 2023|دسته‌بندی نشده|